Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Mapa strony Chrzanowski24: Chrzanów, Trzebinia, Libiąż Chrzanowski24 serwis społecznościowy mieszkańców Trzebinia, Chrzanów, Libiąż, Alwernia, Babice, Powiat Chrzanowski Chrzanowskie Okolice Krajobrazy Toskanii, , Włochy, wycieczki objazdowe, wycieczki Krajobrazy Toskanii, , Włochy, wycieczki objazdowe, wycieczki objazdowe, Katalog Ofert Turystycznych przewodnik po ofertach turystycznych wczasy, wycieczki, last Toskania Ecotravel sylwester zimowiska wczasy wycieczki Toskania Katalog Ofert Turystycznych przewodnik po ofertach turystycznych wczasy, wycieczki, last minute, bilety, kolonie, obozy narciarskie i snowboardowe Rozkład jazdy PKP Polskie Koleje Państwowe, rozkłady koleiRozkład jazdy PKP, autobusów PKS: skorzystaj z najbardziej wiarygodnej strony w internecie! Podróże służbowe, plan podróży na wakacje zrób to z nami! Rozkład jazdy Polska-Włochy. Bilety autokarowe Polska-Włochy Tu znajdziesz rozkład jazdy na linii Polska-Włochy oraz bilety autokarowe Polska-Włochy. Sprawdź jakie ceny mają bilety autokarowe na linii Polska-Włochy.

restauracja bazyliszek Prudnik
pizzeria toskania Piaseczno
obiad w Nysa
pizzeriaepizza Kartuzy
pizzeria venus Olkusz
azjatycka kuchnia Kluczbork
u szwejka restauracja Dobre Miasto
polskie restauracje Przeworsk
sushi Jedwabne
pizzeria roma Kobylin
pizzeria dominium Krzeszowice
pizzeria tip top Suwalki

Valid XHTML 1.0 Transitional