Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Powiat Gnieźnieński Dobre Miejsce, Królewska TradycjaFrom among numerous tourist qualities of the region, undoubtedly the leading ones are historical-religious values connected with the beginnings of the polish state Verona Gniezno : pizzeria miejsca i wydarzenia blisko Ciebie Verona, pizzeria, Gniezno, wielkopolskie, Rynek 20 Zostaw komentarz: Nie bądź anonimowy. Najlepiej Zaloguj się lub dokonaj rejestracji jeżeli jeszcze Capri Gniezno : pizzeria miejsca i wydarzenia blisko Ciebie Capri, pizzeria, Gniezno, wielkopolskie, os. Władysława Łokietka 25 f Zostaw komentarz: Nie bądź anonimowy. Najlepiej Zaloguj się lub dokonaj rejestracji Restaurants in Kalisz TripAdvisor Reviews of Hotels, Flights Restaurants in Kalisz: Browse TripAdvisor s list of all dining establishments in Kalisz. Pizza Gniezno, pizzeria Gniezno, kebab GnieznoPizza Gniezno to dobry pomysł na spędzenie wieczoru pizze możesz zamówić na dowóz lub spędzić czas w pizzeria Gniezno. Fast food Gniezno to nie tylko szybkie

restauracja wegierska Pabianice
pizzeria franco Mszana Dolna
azjatycka restauracja Milicz
catering Chojnice
hot pizza Bialogard
piccolo pizzeria Lesnica
najlepsza restauracja we Olesnica
sushi bar Czeladz
pizzeria ranczo Bystrzyca Klodzka
angelo pizzeria Gostyn
kuchnia biala Pleszew
pizzeria marco Piekary Slaskie

Valid XHTML 1.0 Transitional