Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Powiat Gnieźnieński Dobre Miejsce, Królewska TradycjaFrom among numerous tourist qualities of the region, undoubtedly the leading ones are historical-religious values connected with the beginnings of the polish state Verona Gniezno : pizzeria miejsca i wydarzenia blisko Ciebie Verona, pizzeria, Gniezno, wielkopolskie, Rynek 20 Zostaw komentarz: Nie bądź anonimowy. Najlepiej Zaloguj się lub dokonaj rejestracji jeżeli jeszcze Capri Gniezno : pizzeria miejsca i wydarzenia blisko Ciebie Capri, pizzeria, Gniezno, wielkopolskie, os. Władysława Łokietka 25 f Zostaw komentarz: Nie bądź anonimowy. Najlepiej Zaloguj się lub dokonaj rejestracji Restaurants in Kalisz TripAdvisor Reviews of Hotels, Flights Restaurants in Kalisz: Browse TripAdvisor s list of all dining establishments in Kalisz. Pizza Gniezno, pizzeria Gniezno, kebab GnieznoPizza Gniezno to dobry pomysł na spędzenie wieczoru pizze możesz zamówić na dowóz lub spędzić czas w pizzeria Gniezno. Fast food Gniezno to nie tylko szybkie

restauracja wloska w Zbaszynek
wloskie restauracje Szczekociny
dobra restauracja Wodzislaw Slaski
pizzeria antonio Plonsk
restauracja bazyliszek Brwinow
restauracje indyjskie Nowa Sol
restauracja japonska Zbaszyn
pizzeria in centro Zabkowice Slaskie
pizzeria u skrzypka Aleksandrow Kujawski
restauracja 99 Swidnica
pizzeria la torre Jelcz Laskowice
hot pizza Lesko

Valid XHTML 1.0 Transitional