Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Mapa strony • OcenPizze Pizzerie, Pizza, Pizzeria, Oceń Serwis jest integralną częścią Vgroup, napędzany przez Vframe2 framework. Wykonano w 0.17 sekundy. bar pub pizzeriaPub specjalność pizza.Mam jeszcze lepszy pomysł,a przynajmniej tak mi się wydaje : Nastajaszczyj Zimmer Grill mit Mleczny Bar-specjalność bigos. info-net antracyt firma usŁugowa sj transport zefir pp " "dagregor" "digital "global "klodzko "promyk" "przybylski" "rondo" "szymczak "w "wojciechowski

pizzeria trio Babice
pizzeria retro Wieliczka
nowa restauracja wielkopolskie
pizzeria nova Warka
pizzeria rondo Ladek Zdroj
restauracja grecka Tomaszow Mazowiecki
pizzeria 24 Nowy Sacz
jedzenie na wynos Paslek
gruby benek Opalenica
grecka kuchnia Lesko
restauracja starowka Oborniki
pizzeria tip top Kazimierz Dolny

Valid XHTML 1.0 Transitional