Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Mapa strony • OcenPizze Pizzerie, Pizza, Pizzeria, Oceń Serwis jest integralną częścią Vgroup, napędzany przez Vframe2 framework. Wykonano w 0.17 sekundy. bar pub pizzeriaPub specjalność pizza.Mam jeszcze lepszy pomysł,a przynajmniej tak mi się wydaje : Nastajaszczyj Zimmer Grill mit Mleczny Bar-specjalność bigos. info-net antracyt firma usŁugowa sj transport zefir pp " "dagregor" "digital "global "klodzko "promyk" "przybylski" "rondo" "szymczak "w "wojciechowski

azjatycka kuchnia Skawina
restauracje chinskie Bielsko Biala
chinskie potrawy Krapkowice
restauracja bazyliszek Przemysl
pizzeria speed Brzeg Dolny
da vinci pizzeria Bystrzyca Klodzka
obiady we Zakopane
pizzeria ranczo Bochnia
pizzeria quattro Szczawnica
margarita pizzeria Zmigrod
japonska kuchnia Mogilno
piza Bytom

Valid XHTML 1.0 Transitional