Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Nowy Targ Places FacebookNowy Targ Description: Nowy Targ is a town in southern Poland with 34,000 inhabitants (2006), and the historical capital of the mountain region (Podhale). The town Restauracja Pizzeria Hetman Żory Żory portal miejskiRestauracja Pizzeria Hetman z Żor prezentuje aktualne informacje i daneeadresowe. Oferta: imprezy okolicznościowe, catering, festyny, stypy, imprezy plenerowe Wrocław Andrzejki Zabawy Andrzejkowe Restauracja letnia we MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA NIEPOWTARZALNE . I PEŁNE MAGICZNYCH DOZNAŃ IMPREZY ANDRZEJKOWE. Jak co roku do wyboru posiadamy 4 terminy /identyczne menu Aktualności Restauracja Dąbrówka Wesele Białystok Sale propozycje daŃ ŚwiĄtecznych 2011 . ŚledŹ w oleju (60/40g) 3 zŁ/por . szczupak faszerowany caŁy 55 zŁ/kg . szczupak faszerowany porcjowy(50g Pizzeria Kiler najlepsza Pizza w mieście Żory, Rybnik W naszej ofercie znajdą Państwo: Najlepszą pizze w mieście, dania chińskie, ryby, sałatki, fast food ZAPRASZAMY

restauracje greckie w Jarocin
pizzeria prima Suchedniow
kuchnia biala Wloszczowa
pizzeria Czerniejewo
pizzeria rataje Piechowice
pizzeria avanti Wojkowice
pizzeria venecja Hrubieszow
karczma Swietochlowice
restauracje w Krapkowice
pizzeria solo Medyka
pizzeria ranczo Olszyna
pizzeria trendy Malbork

Valid XHTML 1.0 Transitional