Pizza to nie tylko potrawa - to styl życia, głębia smaku, a kompozycja idealnie dobranych składników jest dla oka niczym najwspanialszy obraz!

Zapach z naszych pizzerii wydobywając się na ulice dosłownie wciąga ludzi do środka jak morski wir - nie można nic zrobić, tylko usiąść wygodnie w fotelu i delektować smakiem tej często niedocenianej potrawy!

Polecane produkty:

Wegetariańska

pizza z dużą ilością sera oraz warzyw.Romana

sos szynka, boczek, bazylia, oregano, ser.Salami

wyborna pizza z duża ilością salami i sera.


Pizza to dla nas wszystko!

Nasza restauracja słynie z oryginalnej pizzy robionej ściśle według starych przepisów z najwyższej jakości skladników! Dziś pytani o to co jest receptą naszych sukcesów i ciągle powiększajacej się sieci nie mówimy już tylko o wspaniałej pizzy, ale również o Was, bo - to dzięki wam jesteśmy jedną z większy sieci w Polsce! Jeszcze raz dziekujemy i polecamy się na codzień!

Nowy Targ Places FacebookNowy Targ Description: Nowy Targ is a town in southern Poland with 34,000 inhabitants (2006), and the historical capital of the mountain region (Podhale). The town Restauracja Pizzeria Hetman Żory Żory portal miejskiRestauracja Pizzeria Hetman z Żor prezentuje aktualne informacje i daneeadresowe. Oferta: imprezy okolicznościowe, catering, festyny, stypy, imprezy plenerowe Wrocław Andrzejki Zabawy Andrzejkowe Restauracja letnia we MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA NIEPOWTARZALNE . I PEŁNE MAGICZNYCH DOZNAŃ IMPREZY ANDRZEJKOWE. Jak co roku do wyboru posiadamy 4 terminy /identyczne menu Aktualności Restauracja Dąbrówka Wesele Białystok Sale propozycje daŃ ŚwiĄtecznych 2011 . ŚledŹ w oleju (60/40g) 3 zŁ/por . szczupak faszerowany caŁy 55 zŁ/kg . szczupak faszerowany porcjowy(50g Pizzeria Kiler najlepsza Pizza w mieście Żory, Rybnik W naszej ofercie znajdą Państwo: Najlepszą pizze w mieście, dania chińskie, ryby, sałatki, fast food ZAPRASZAMY

piccolo pizzeria Kwidzyn
dobre restauracje we Zerkow
najlepsza restauracja w Jastrzebia Gora
pizzeria rewolucja Jelcz Laskowice
pizzeria venus Bierutow
pizzeria trio Sochaczew
jedzenie naefon kujawsko pomorskie
restauracja poezja Lancut
restauracje magdy gessler Kielce
nowa restauracja Olsztyn
kuchnia Radom
pizza portal Bobowa

Valid XHTML 1.0 Transitional